Ми за Перемогу...

Дата: 21.04.2022 12:12

24 лютого 2022 року у наші домівки прийшла біда. Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. Наші міста у вогні, а у наших серцях – біль і лють. Війна увірвалася і в життя наших дітей. Це справді моторошно і страшно. Але вони продовжують жити, мріяти і вірять, що вже зовсім скоро настане мир.

Як відомо, через мистецтво діти висловлюють свої емоції, а інколи це навіть і «ліки» для душі. У воєнний час особливо важливо дати їм виплеснути все, що у них у серці. Тому у Новогуйвинській гімназії було заплановано та проведено челендж «Ми за Перемогу!», у рамках якого учні малювали патріотичні малюнки, виготовляли поробки та знімали відео в підтримку наших мужніх захисників та з вірою в мирне небо та перемогу України.

Слава Україні! Героям Слава!

Педагог-організатор –

Тарасюк Дар’я Геннадіївна