№63-ОД Про скликання позачергової 26 сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 19.04.2022 15:50

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від «19» квітня 2022 р.                                                                      63-ОД

Про скликання  позачергової 26 сесії

Новогуйвинської селищної ради

Відповідно до  ст. 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1) Скликати 26 (позачергову) сесію Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, пленарне засідання якої провести 20 квітня 2022 року о 10 годині 00 хвилин у залі засідань селищної ради за адресою: вул. Дружби Народів, б.5,   смт. Новогуйвинське.

2) На сесію внести наступні питання:

1. Про  внесення змін до Програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної  ради, на 2021 – 2025 роки.
  2. Про оголошення конкурсу на визначення опорних закладів освіти та  затвердження  положення про умови проведення конкурсу.
  3. Про внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної
  4.  Про включення до Переліку першого типу та затвердження умов оренди нерухомого  майна комунальної власності – нежитлових приміщень прибудови поліклінічного корпусу, площею 45,7 кв.м. за адресою: шосе Сквирське, 3, село Станишівка, Житомирського району,  Житомирської області.
  5. Про включення до Переліку першого типу та затвердження умов оренди нерухомого майна комунальної власності – нежитлових приміщень будівлі поліклінічного корпусу, площею 18,6 кв.м. за адресою: шосе Сквирське,3, село Станишівка, Житомирського району, Житомирської області.
  6. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської  області від 17.12.2021 №887« Про продовження  договору оренди нерухомого майна комунальної  власності за результатами аукціону».
  7. Про включення до Переліку другого типу та затвердження умов оренди нерухомого майна комунальної власності за адресою: вул. Дружби Народів,5, смт Новогуйвинське, Житомирського району, Житомирської області.
  8. Про затвердження Положення про конкурсний  відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок, комунальної власності Новогуйвинської територіальної громади  Житомирського району Житомирської області та  створення конкурсної комісії.
  9.   Про внесення змін в Додаток 1 до рішення 9 сесії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 24.06.2021 №309 Про внесення доповнень до Переліку першого типу об'єктів оренди комунальної власності селищної ради та затвердження Переліку другого типу об'єктів оренди комунальної власності селищної ради» з урахуванням змін, внесених рішення 12 сесії Новогуйвинської селищної ради 8 скликання від 13.09.2021 №584 та затвердження умов оренди.
  10. Про передачу паливно-мастильних  матеріалів комунальному  підприємству «Озерне»  Новогуйвинської селищної ради.
  11. Про прийняття у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області транспортного засобу спеціалізованого призначення.
  12.  Про присвоєння імені Процика Сергія Юрійовича Новогуйвинської гімназії Житомирського району Житомирської області.
  13. Про звіт директора КП «Благоустрій» Новогуйвинської  селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  14. Земельні питання.
  15. Різне.

3) Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради забезпечити доведення інформації про скликання сесії до депутатів селищної ради та мешканців територіальної громади.

4) Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                      Олександр ЛОВИНЮК