№61-ОД Про зміну комендантської години на території Новогуйвинської селищної територіальної громади

Дата: 12.04.2022 11:59

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «12» квітня 2022 р.                                                                  № 61-ОД

Про зміну комендантської години

на території Новогуйвинської селищної

територіальної громади

На виконання наказу Житомирської  обласної військової адміністрації, розпорядження голови ради оборони Житомирської області  від 11.04.2022р. №28 «Про введення в дію рішення ради оборони Житомирської області від 11.04.2022», рішення ради оборони Житомирської області від 11.04.2022р. «Про оборонні заходи», керуючись Законами України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі Указу Президента України  від 24.02.2022 року №64 «Про введення воєнного стану в Україні»:

1. Встановити на території  Новогуйвинської селищної територіальної громади комендантську годину з 22 год 00 хв. вечора до 05 год 00 хв. ранку.
  2. Під час дії комендантської години забороняється перебувати поза межами житла та пересуватися на автомобілях, за винятком пересування до укриттів та сховищ під час оголошення тривоги.
  3. Перебувати на вулицях у комендантську годину мають право військові, поліцейські та громадяни, які мають спеціальну для цього перепустку.
  4. За порушення встановлених годин та правил комендантської години правопорушники будуть затримуватися та притягуватимуться до відповідальності, встановленої чинним законодавством України.
  5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження від 05.04.2022р. № 88-ОД «Про зміну комендантської години на території Новогуйвинської селищної територіальної громади».
  6. Старостам та відповідальним працівникам селищної ради довести це розпорядження до виконання  усім мешканцям, установам та підприємствам на території Новогуйвинської селищної територіальної громади.
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар  селищної ради                                                   Олександр ЛОВИНЮК