№496 Про завершення опалювального сезону 2021/2022 року на території Новогуйвинської селищної ради

Дата: 07.04.2022 12:25

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 496

від  «31» березня 2022 року

Про завершення опалювального

сезону 2021/2022 року на території

Новогуйвинської селищної ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», листа першого заступника голови Житомирської ОДА від 21.03.2022 № 1320/2-22/41 "Про завершення опалювального сезону 2021/22року", виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1.Завершити опалювальний сезон 2021/2022 року на території Новогуйвинської селищної ради у квітні 2022 року, при умові підвищення середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла протягом трьох діб.

2. Закладам, установам освіти та культури Новогуйвинської селищної ради  завершити опалювальний сезон 2021/2022 року 1 квітня 2022 року.

3. Керівникам комунальних підприємств розробити і затвердити до          15 травня 2022 року комплексні заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в зимових умовах 2022/2023 року.

4. Керівникам комунальних підприємств скоординувати роботу для погашення заборгованості перед енерго-, газопостачальними організаціями, забезпечити 100% розрахунки за використані енергоносії та погасити борги минулих років для початку опалювального сезону.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови Олега ПАНЬКІВА.

Секретар ради                                                                 Олександр ЛОВИНЮК