№15-ОД Про виплату одноразової грошової матеріальної допомоги жителям селищної ради

Дата: 05.04.2022 18:57

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «    26  »   січня   2022 р.                                                         15 - ОД

Про виплату одноразової грошової

матеріальної допомоги жителям

селищної ради

Відповідно до Програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням 5 сесії 8 скликання від 16 березня 2021 року № 89, враховуючи рішення комісії з надання цільової матеріальної допомоги жителям Новогуйвинської селищної ради (протокол № 1 від  26.01.2022 р.), подані звернення громадян  з відповідними документами:

1. Виплатити одноразові грошові матеріальні допомоги громадянам, які  зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради,                у загальній сумі  54000,00 гривень (  П’ятдесят чотири тисячі   грн.                                        00 коп.), а саме:

1. Одноразові матеріальні допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають  на території Новогуйвинської селищної ради та досягли 90 – річного віку, у розмірі 1000 грн. (одна тисяча грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1.  Янчук Ніні Антонівні, с Головенка;
  2.  Левченку Василю Кіндратовичу, смт Новогуйвинське;
  3.  Новіцькій Генефі Станіславівні, с Гай;
  4.  Іващенко Любові Тихонівні, смт Новогуйвинське;

5.  Гайдамаці Галині Костянтинівні, с Сінгури;

6.  Слівінській Анелі Петрівні с Волиця;

7.  Нікітенко Вікторії Цезарівні, смт Озерне;

8.  Парфенюк Ользі Григорівні, с. Троянів.

1. Одноразові матеріальні допомоги на лікування громадянам, які   зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, та мають онкологічне захворювання, у розмірі 3000 грн. (три тисячі грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Массаніній Лесі Григорівні, смт Новогуйвинське;

2. Загній Тетяні Степанівні, смт Новогуйвинське;

3. Суханюк Ользі Василівні, смт Озерне;

4. Дяченко Меланії Пилипівні, смт Озерне;

5. Тарасюк Ользі Володимирівні, смт Новогуйвинське.

3) Одноразові матеріальні допомоги на лікування  громадянам, які  зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради,  у розмірі 1000 грн. (одна тисяча грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Забугіну Валерію Олексійовичу, с. Пряжів;
  2. Богдановському Віталію Миколайовичу, смт Новогуйвинське, на лікування дружини Богдановської Ніни Леонідівни

4) Одноразові матеріальні допомоги на лікування громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, в тому числі  особам з інвалідністю, у розмірі 2000 грн. (дві тисячі грн.00 коп.) кожному, а саме:

1. Пузіковій Катерині Олександрівні, смт Гуйва;

2. Вовк Людмилі Миколаївні, смт Новогуйвинське;

3. Петрик Людмилі Михайлівні, смт Новогуйвинське ;

4. Хробуст Анні Олександрівні, смт Новогуйвинське на лікування чоловіка Хробуста Олександра Миколайовича;

5.  Глухову Геннадію Васильовичу, с. Сінгури

5) Одноразові матеріальні допомоги на лікування громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, мають тяжкі захворювання, перенесли оперативне втручання, отримують дороговартісне лікування, на лікування громадянам, які перебувають у тяжкому матеріальному становищі з інших причин, в т. ч. особам з інвалідністю, у розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.00 коп.) кожному, а саме:

1.  Козику Володимиру Богдановичу, смт Озерне;

2.  Дідківському Вадиму Борисовичу, смт Озерне;

3.  Мосійчук Валентині Миколаївні, смт Новогуйвинське;

4.  Шимановській Тетяні Григорівні, с. Вертокиївка, на лікування чоловіка Шимановського Миколи Миколайовича;

5. Мойсеєвій Тамарі Сергіївні, смт Новогуйвинське;

6. Пятакову Володимиру Миколайовичу, смт Новогуйвинське.

6)  Одноразові матеріальні допомоги учасникам АТО/ООС, які мають неповнолітніх дітей, розміром 1000 грн. (одна тисяча грн. 00 коп.) на кожну дитину, а саме:

1.  Мелянчуку Олександру Анатолійовичу, смт Озерне, на сина Михайла, ________року народження.

2. Відділу  бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення селищної ради (Григор’євій О.С.) провести відповідні виплати.

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови О.Б.Паньківа.

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК