Як знайти нотаріуса в умовах війни?

Дата: 16.03.2022 10:23

Нотаріальною палатою України створено Реєстр нотаріусів, які працюють під час воєнного стану.

Пошук за «ключовими словами» (наприклад, прізвищем нотаріуса) та місцезнаходженням (назвою населеного пункту) доступний за посиланням: ???? http://notar.npu.ua.

Наразі Реєстр перебуває у стадії наповнення.

?Нагадуємо, що державні та приватні нотаріуси України в умовах воєнного стану продовжують працювати та вчиняти невідкладні нотаріальні дії (посвідчувати довіреності, заповіти, засвідчувати справжність підпису на заяві про надання дозволу на виїзд дитини за кордон, заводити спадкові справи), крім міст/районів, де такої можливості немає у зв'язку з веденням активних бойових дій.

Наразі ДП Національні інформаційні системи відновило роботу Спадкового реєстру, Єдиного реєстру довіреностей та Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів у більшості регіонів, окрім Донецької (за винятком міста Краматорська), Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Запорізької (за винятком міста Запоріжжя), Херсонської, Миколаївської та Київської областей.