№41-ОД Про скликання 24 (позачергової) сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 07.03.2022 20:52

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Новогуйвинського селищного голови

від  «07» березня 2022р.                                                                 41-ОД

Про скликання  24 (позачергової) сесії

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись ст. 42, 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24.02.2022 року №64 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою вирішення нагальних питань в умовах воєнного стану скликати 24 (позачергову) сесію Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, пленарне засідання якої провести 08 березня 2022 року о 09 годині 30 хвилин у залі засідань селищної ради за адресою: вул. Дружби Народів, б. 5,    смт. Новогуйвинське, та внести на розгляд сесії наступні питання:

1) Про звернення до командира батальйону Житомирської Територіальної оборони.

2) Різне.

Секретар селищної ради                                                  Олександр ЛОВИНЮК