№40-ОДПро скликання 23 (позачергової) сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 05.03.2022 16:17

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Новогуйвинського селищного голови

від  «05» березня 2022р.                                                                 40-ОД

Про скликання  23 (позачергової) сесії

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись ст. 42, 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24.02.2022 року №64 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою вирішення нагальних питань в умовах воєнного стану скликати 23 (позачергову) сесію Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, пленарне засідання якої провести 06 березня 2022 року о 16 годині 00 хвилин у залі засідань селищної ради за адресою: вул. Дружби Народів, б. 5,    смт. Новогуйвинське, та внести на розгляд сесії наступні питання:

1) Про внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

2) Про звернення Новогуйвинської селищної ради  до Генерального Секретаря НАТО,   Урядів та парламентів країн-членів НАТО,  Президента Сполучених Штатів Америки,  Президента Франції,  Канцлера Німеччини,  Прем’єр-міністра Великобританії,  послів усіх держав світу щодо необхідності закриття неба над Україною.

3) Різне.

Секретар селищної ради                                                  Олександр ЛОВИНЮК