№33-ОД Про заборону поселення чоловіків від 18 до 60 років та заборону продажу алкоголю на території Новогуйвинської селищної територіальної громади

Дата: 27.02.2022 09:21

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  «27» лютого 2022 року                                                                № 33- ОД

Про заборону поселення чоловіків

від 18 до 60 років та заборону продажу алкоголю

на території Новогуйвинської селищної територіальної громади

на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану», на підставі Указу Президента України  від 24.02.2022 року №64 «про введення воєнного стану в Україні», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.2022 року №179-р «про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану», з метою запобігання конфліктних ситуацій на території Новогуйвинської селищної територіальної громади, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Заборонити поселення чоловіків віком від 18 до 60 років в усіх закладах розміщення незалежно від форм власності з 27 лютого 2022 року без дозволу військового комісара.
  2. Керівникам всіх закладів, що здійснюють свою підприємницьку діяльність з продажу алкогольних напоїв на території Новогуйвинської селищної територіальної громади, негайно зняти з продажу всі види алкогольних напоїв.
  3. Довести це розпорядження до відома дільничного офіцера поліції, підприємців та населення шляхом його розміщення на дошках оголошень та опублікування  на офіційному сайті Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК