Звернення секретаря селищної ради!

Дата: 24.02.2022 18:10

Шановна Новогуйвинська ОТГ!

Ворог підступно напав на нашу країну, сплутавши нашу жагу до миру!

Але нині й ми, цивільне населення, маємо бути гідним тилом, єдиним та непохитним.

Тож зараз я звертаюсь з проханням до вас. Перше: відкиньте паніку та вірте лише офіційним джерелам інформації. Друге: зберіть тривожну валізку, найголовніше – документи, цінні речі та медикаменти. По-третє: у разі виявлення на вулицях нашої громади підозрілих/невідомих осіб, а особливо – з червоними пов’язками, НЕГАЙНО телефонуйте за номером 102.

Разом з тим, провівши перевірку стану наших бомбосховищ/підвалів ми з жалем маємо констатувати, що далеко не всі з них у прийнятному стані. Ми робимо все від нас залежне, аби у змінити цю ситуацію, але людського ресурсу не вистачає. Отож, від імені нашої селищної громади прошу усіх небайдужих згуртуватись та навести лад у підвальних приміщеннях ваших багатоповерхівок. Сьогодні як ніколи потрібна взаємопідтримка та розуміння, на що я щиро сподіваюсь.

Також, хочу наголосити, що від сьогодні з 20:00 до 7:00 запроваджується комендантська година, отож якщо у вас все ж є нагальна причина бути у зазначені години на вулиці, прохання мати документи, які засвідчують особу.

Ми маємо вистояти!

Разом до перемоги!