Захист нашої громади – найважливіше питання сьогодення

Дата: 23.02.2022 17:41

Сьогодні, 23 лютого 2022 року в Новогуйвинській селищній раді відбулося засідання з питань територіальної оборони та цивільного захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій у Новогуйвинській селищній раді під головуванням секретаря селищної ради Олександра ЛОВИНЮКА.

В засіданні прийняли участь перший заступник селищного голови Олег ПАНЬКІВ, заступники селищного голови Світлана САДОВСЬКА, Тетяна ПАРФЕНТІЄВА, Віталій СОРОКА, депутат обласної ради Руслан ГОДОВАНИЙ.

На засіданні були розглянуті питання щодо повноважень органів місцевого самоврядування в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Заступник селищного голови Тетяна ПАРФЕНТІЄВА проінформувала присутніх щодо детального плану дій на випадок загострення ситуації.

Заступник селищного голови Світлана САДОВСЬКА доповіла про розробку Програми «Про забезпечення підрозділів територіальної оборони Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на 2022-2025 роки», також проінформувала присутніх щодо наявності сховищ, укриттів і транспорту та подальшої співпраці з Головним управлінням ДСНС  України в Житомирській області для обстеження та забезпечення приміщень в умовах надзвичайного стану.