Звернення секретаря селищної ради до жителів громади

Дата: 23.02.2022 11:45

Шановні жителі Новогуйвинської громади!

У той час, як вся Україна та міжнародні партнери об’єднується задля збереження нашої незалежності перед лицем ворога, коли політичні сили відкидають свої амбіції та шукають спільні шляхи врегулювання безпекової ситуації, а воїни на Сході розраховують на надійний тил, у нашій громаді є ті, хто намагаються дистабілізувати ситуацію та посіяти паніку.

Наразі нашу селищну раду, та мене як виконувача обов’язки голови, звинувачують у відсутності фінансування територіальної оборони.

На ці закиди офіційно заявляю: тероборона отримає від нашої ОТГ належну підтримку! Наразі ми спільно працюємо над узгодженням потреб/пропозицій, які зможемо фінансово покрити. З огляду на низку бюрократичних тонкощів, на це потрібно трохи часу, але перерахунок коштів на вказані цілі буде виконано найближчим часом.

Шановні політичні опоненти! Розумію ваше прагнення піару на фоні майбутніх виборів, але все ж звертаюсь до здорового глузду та закликаю згуртуватись у прагненні захистити країну й не допустити розколу зсередини. Зараз точно не час для чвар і початку інформаційних війн з безпідставними звинуваченнями. Не шукайте зраду там, де її нема і бути не може!

Давайте разом боротись не проти один одного, а згуртуємось проти справжнього ворога.

Разом до перемоги! Слава Україні!????????