№ 24-ОД Про здійснення моніторингу щодо випадків нецільового використання коштів державної допомоги при народженні( усиновленні) дитини та інших видів державних допомог

Дата: 08.02.2022 17:26

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського  селищного голови

від  08» лютого 2022 р.                                                                   № 24 -ОД

Про здійснення моніторингу щодо випадків нецільового

використання коштів державної допомоги при народженні( усиновленні)

дитини та інших видів державних допомог

З метою  контролю за цільовим використанням державної соціальної допомоги, керуючись   постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» ( зі змінами) доручити:

1.Комунальній Установі «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради (Р. Загорудько ) та Службі у справах дітей Новогуйвинської селищної ради (А. Близнюк) здійснення контролю   за цільовим використанням державних допомог щодо випадків нецільового використання коштів державної допомоги при народженні(усиновленні) дитини та інших видів державних допомог,  проведення систематичного моніторингу.

2.Координатором здійснення моніторингу визначити Службу у справах дітей Новогуйвинської селищної ради (А. Близнюк).

3.Службі у справах дітей (А. Близнюк) скласти графік спільних перевірок у рамках здійснення моніторингу за цільовим використанням коштів державних соціальних допомог.

4.Комунальній Установі «Центр надання соціальних послуг Новогуйвинської селищної ради» (Р. Загорудько)  щомісячно до 5 числа місяця надавати Управлінню соціального захисту Житомирської районної державної адміністрації  та відділу соціального захисту та охорони здоров´я інформацію про кількість проведених перевірок та пропозицій щодо припинення виплати допомоги при народженні(усиновленні) дитини (додаток 1).

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Паньківа О.Б.

Секретар ради                                    Олександр ЛОВИНЮК