В Озерненській гімназії проведено заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2022 12:29

Фото без опису  Фото без опису

З метою увіковічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу в Озерненській гімназії з 14.02.по 18.02.22р. проведено ряд заходів.

На початку тижня оголошено «Вахту пам’яті». Протягом тижня в кожному класі було проведено годину класного керівника: «Небесна сотня у вирій полетіла...», «Гідності хай промінь не згасає», «Люди, які змінили хід історії», «Борітеся, поборите…», «Україна-країна героїв».

Напередодні у фойє гімназії оформлено тематичний куточок «День Героїв Небесної Сотні».

Кожен класний колектив виготовляв паперових ангелів і розвішували їх на подвір’ї гімназії у знак пам’яті героїв, які загинули. Ця акція називалась «Ангели пам’яті».

18 лютого проведено загальногімназійний виховний захід «Слава героям».

Завершилась  «Вахта пам’яті»  покладанням квітів до меморіальної дошки В. Гнатюку та пам’ятнику «Захисникам України».