Відбулося засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 17.02.2022 17:20

Сьогодні, 17 лютого 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника селищного голови Олега ПАНЬКІВА. Участь у черговому засіданні виконавчого комітету  взяли  28 із 40 членів виконкому. На порядок денний  засідання виконавчого комітету було внесено 24 питання.

Після оголошення порядку денного члени виконкому перейшли безпосередньо до розгляду питань.

Рішенням виконкому схвалено  річний звіт про виконання бюджету по Новогуйвинській селищній територіальній громаді за 2021 рік, а також внесення змін до рішень виконавчого комітету:

- Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули, (пропали безвісти), померли, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення;

- Про створення комісії щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей та затвердження Положення про комісію;

- Про створення Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

Членами виконавчого комітету підтримано надання погодження на укладання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України», затвердження назви території масиву у зв’язку з виділенням земель для індивідуального садівництва та для надання адреси об’єктам нерухомого майна, що розташовані за  межами населених пунктів, та скасування рішення виконавчого комітету селищної ради від 20.01.2022 року № 458.

Фото без опису   Фото без опису

Також прийнято низку рішень  з надання дозволів на приватизацію квартир, присвоєння адрес об’єкту будівництва та об’єкту нерухомого майна,  та з питань опіки та піклування громадян.

Фото без опису  Фото без опису