Допомога ЦНСП Новогуйвинської селищної ради малозабезпеченим сім’ям громади

Дата: 17.02.2022 08:54

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому Центром надання соціальних послуг Новогуйвинської селищної ради проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

Так, 15 лютого 2022 року директором Центру Регіною Загорудько, завідувачами відділень було відвідано сім'ї сіл Озерянка та Троянів.

З даними сім’ями проведено профілактичну роботу, надано роз’яснення та консультації. Діти отримали продуктовий набір від Центру та подарунки від Вікторії П'ятницької.

Крім того було перевірено роботу соціальних робітників с.Троянів. Разом з фахівцем із соціальної роботи Наталією Іванюк відвідано одиноких людей похилого віку, які отримують соціальні послуги. Нарікань на роботу соціальних робітників не надійшло.