Про надання погодження на укладання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України»

Дата: 15.02.2022 13:55

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

від  «____» _________ 20__ року

Про надання погодження на укладання

договору про реструктуризацію

заборгованості за спожитий природний

газ з НАК «Нафтогаз України»

Розглянувши лист начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП Латишева Р.А. від 09.02.22 №59, керуючись п.6 ст.5 Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати погодження на укладання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ між Новогуйвинським ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради та НАК «Нафтогаз України».

2. Заборгованість Новогуйвинського ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради перед НАК «Нафтогаз України» у сумі 738170,78 грн (сімсот тридцять вісім тисяч сто сімдесят гривень 78 коп) реструктуризувати строком на 72 календарні місяці рівними частинами з першого місяця укладання договору з щомісячною сумою погашення 10252,37 грн (десять тисяч двісті п’ятдесят дві гривні 37 коп.) та з можливістю дострокового погашення заборгованості.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Сороку.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК