Вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 09:37

Шановні учасники бойових дій, ветерани війни в Афганістані,

члени сімей воїнів – афганців!

15 лютого – це день пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов’язок  на території інших країн.

Немає у світі більшого безглуздя, ніж війна. Страх, відчай, каліцтво і смерть –  все це її діти. Вона нехтує найбільшою цінністю на землі – людським життям.

Афганська війна… У людській пам’яті вона житиме ще довго, бо її історія написана кров’ю наших хлопців, сльозами матерів, обелісками із залізними зірочками.

Сьогодні вкотре, перегортаючи сторінки Афганської війни ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які виконували бойовий наказ Батьківщини, але за її межами.

Висловлюємо шану і подяку всім ветеранам трагічної Афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, вірність присязі і честі.

Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив і тих, хто не дожив, не доспівав, не докохав.

Вічна пам’ять загиблим та співчуття родинам, які втратили своїх близьких.

Шана всім учасникам тих подій!

секретар селищної ради               Олександр ЛОВИНЮК