Відбулося ІІ пленарне засідання 22 сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 10.02.2022 14:06

Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні, 10 лютого  2022 року,  відбулося ІІ пленарне засідання 22 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 22 депутати з 26, на розгляд було винесено 8 основних питань та 3 доповнення  порядку денного.

На початку ІІ пленарного засідання 22 сесії  депутатами розглянуто та підтримано більшістю голосів питання:

- Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству  «Озерне» та Новогуйвинському ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради на послугу постачання теплової енергії для населення на 2022 рік;

- Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств «Озерне» та ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу на 2021-2022 роки»;

- Про розробку Схеми санітарної очистки населених пунктів Новогуйвинської територіальної громади Житомирського району Житомирської області;

- Про затвердження  Програми  шефської допомоги  військовим частинам  на 2022-2023 роки.

Окрім того на пленарному засіданні депутатським корпусом було затверджено звіт про виконання бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади за 2021рік, підтримано відшкодування різниці в тарифах та внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Також депутатами  Поповим В.Г., Дорожинським О.А., Кислицьким О.Г. з голосу було внесено доповнення, які депутати підтримали більшістю голосів.

Прийняті рішення  ІІ пленарного засідання 22 сесії селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Фото без опису  Фото без опису