№468 Про видачу ордера на видалення зелених насаджень

від «25» січня 2022 року

Про видачу ордера на

видалення зелених насаджень

Керуючись вимогами постанови Кабінету Міністрів України від  01.08.2006 р. №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» та рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №56 від 18.02.2021 «Про створення комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Новогуйвинської селищної ради», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Зелені насадження на території кладовища смт. Новогуйвинське видаляються наказом балансоутримувача «Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство».

2.Відновлювальну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню згідно п.6  постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. №1045 не проводити.

3.Видати ордер на видалення дерев в кількості 40 шт. (сосна-27, дуб-3, береза-5, осина-5) на об’єкті благоустрою кладовища смт. Новогуйвинське.

4.Видалені зелені насадження передаються на потреби Новогуйвинської селищної ради і на витрати надання послуг згідно договору.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                              Олександр ЛОВИНЮК