№465 Про призначення опікуна над дітьми-сиротами

від  «20» січня 2022 р.

Про призначення опікуна

над дітьми-сиротами

Розглянувши заяву та відповідні документи громадянки __________, яка проживає за адресою: _______________  Житомирського району Житомирської області, про призначення її опікуном над дітьми: ________________, _________________ р.н, ____________________, ________________р.н, _______________, ____________ р.н. та _________________, ______________ р.н., відповідно до ст. ст. 243, 244 Сімейного кодексу України, ст. ст. 58, 61, 63 Цивільного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. п. 42, 43, 44, 48, 50, 52, 53, 57, 58, 59 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної  із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Призначити ______________ опікуном над дітьми: ______________, _______________ р.н, _______________, _____________р.н, _____________, _____________р.н. та _______________, ______________ р.н.

2. Службі у справах дітей Новогуйвинської селищної ради забезпечити:

1) здійснення контролю за умовами проживання та виховання дітей у сім'ї опікуна;

2) підготовку щорічних висновків про стан виховання та утримання дітей в сім'ї опікуна.

3. КУ «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради розглянути питання щодо взяття під соціальний супровід дітей в сім'ї опікуна, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов для виховання та розвитку підопічних дітей.

4. Відділу  соціального захисту та охорони здоров’я Новогуйвинської селищної ради  забезпечити:

1) оформлення документів щодо призначення державної соціальної допомоги на підопічних дітей;

2) щорічне пільгове оздоровлення підопічних дітей.

5. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної  ради (за згодою):

1) закріпити дільничного лікаря за дітьми та проводити їх медичний огляд двічі на рік;

2) надавати службі у справах дітей Новогуйвинської селищної  ради щорічні висновки про стан здоров'я дітей та дотримання опікуном рекомендацій лікарів.

6. Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради забезпечити:

1) дотримання права дітей на здобуття повної загальної  середньої освіти, а у разі потреби - індивідуального навчання;

2) надання службі у справах дітей Новогуйвинської селищної ради  щорічну інформацію про рівень розвитку та знань дітей, забезпечення шкільним одягом та шкільним приладдям, систематичність відвідування уроків, своєчасність та якість виконання домашніх завдань, відвідування дітьми гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь опікуна у вихованні дітей.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на службу у справах дітей Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                                           Олександр ЛОВИНЮК