ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ВСТАНОВИТИ СКОРИГОВАНИЙ ТАРИФ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ КП "ОЗЕРНЕ"

Дата: 25.01.2022 09:53

На виконання постанови КМУ від 10.11.2021р. №1209 Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу змінено  розмір нарахувань за послуги з постачання теплової енергії споживачам (крім населення та бюджетних установ) у зв’язку із зміною ціни природного газу по обсягу ІІ  на  січень 2022р.

Ціна газу для обсягу ІІ, врахована в тарифах на послугу з постачання теплової енергії становить 30217,52грн./1000м³ (без ПДВ).

Ціна газу для обсягу ІІ на січень 2022р. становить 31695,74грн./1000м³ (без ПДВ).

Планова вартість одиниці послуги з постачання теплової енергії по обсягу ІІ  для  інших споживачів  становить – 6797,18грн./Гкал.

Перерахована планова вартість одиниці послуги з постачання теплової енергії  по обсягу   ІІ  для  інших споживачів  становить – 7078,09грн./Гкал.

Коефіцієнт перерахунку в січні 2022 року дорівнює – 1,041327.

КП «Озерне»