Хай цвіте країна, браття!

Дата: 24.01.2022 12:39

22 січня вся українська спільнота відзначає  День Соборності України!!! У переддень свята джури рою «Нащадки козаків», учні Озерненської гімназії взяли участь в обласному заході присвяченому Дню Соборності України. Урочистою ходою з 20-ти метровим прапором учасники зібрання пройшли вул. Михайлівська, повз утворений житомирянами живий ланцюг єдності. Біля пам’ятника «Героям Небесної сотні», на майдані Корольова всі разом виконали Державний Гімн України.

Учні Озерненської гімназії долучились до святкування Дня Соборності України, створивши ланцюг єдності усіма коридорами гімназії. Який символізував єдність України.

Вітаємо усіх з Днем Соборності України, з днем єднання українських земель. Всім нескінченного щастя, міцного здоров'я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокої. Хай процвітає  наша країна!