Соборній Україні – слава, нині і повік

Дата: 24.01.2022 09:27

Фото без опису  Фото без опису

День Соборності України – свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Фото без опису  Фото без опису

З метою поглиблення знань з історії становлення та формування української держави, формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у Новогуйвинській гімназії організовано та проведено ряд заходів:

• урок державності «Моя Україна» для учнів 1-4 класів;
  • урок державності «Вона на світі одна єдина – ненька Україна» для учнів   5-11 класів;
  • клубна година в ГПД: конкурс малюнків, поробок «Мої дарунки тобі, Україно!» для 3-4 класів;
  • утворення «ланцюгу єдності».

Учні гімназії впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.