Відбулося засідання позачергової 22 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради

Дата: 20.01.2022 16:30

Сьогодні, 20 січня 2022 року в залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулася  позачергова 22 сесія 8 скликання Новогуйвинської селищної ради під головуванням секретаря селищної ради Олександра ЛОВИНЮКА.

Фото без опису  Фото без опису

В роботі сьогоднішнього позачергового пленарного засідання взяли участь 16 депутатів із 26 та розглянуто 7 питань, а саме:

- Внесення змін до Програми «Фінансової підтримки комунальних підприємств «Озерне» та ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу на 2021-2022 роки»;

- Про уточнення бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік, які депутатами були підтримані одноголосно.

Окрім того, депутатами було внесено доповнення до порядку денного пленарного засідання 22 сесії 8 скликання а саме:

- Про надання згоди на прийняття майна із спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міст Житомирської області у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради для КНП ЖБОЛ;

- Про внесення змін до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів;

- Про делегування повноважень;

- Про створення робочої групи по вивченню питання діяльності відділу освіти;

- Про звернення щодо виділення коштів на ремонт мосту в с. Соснівка.

Фото без опису  Фото без опису

Секретарем селищної ради оголошено перерву у роботі 22 сесії Новогуйвинської селищної ради 8 скликання. Прийняті рішення та результати поіменного голосування засідання 22 сесії селищної ради 8 скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Про час та дату продовження пленарного засідання буде повідомлено додатково.