№02-ОД Про затвердження штатного розпису

Дата: 06.01.2022 16:47

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від 06.01.2022                                                                                                 № 2-ОД

Про затвердження

штатного розпису

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», рішення третьої сесії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 21 грудня 2020 року №9 (зі змінами згідно рішення 12 сесії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 13.08.2021 р. №576), наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.03.2021 р. №609 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами):

1. Затвердити штатний розпис виконавчого апарату Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на 2022 рік та ввести в дію з 01 січня 2022 року (додається).

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Додаток

Секретар ради                                                                     Олександр ЛОВИНЮК