Дата: 28.12.2021 11:48

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення з приводу перейменування вулиці Войтицького в с. Троянів на вулицю Сергія Остапенка, надання місцевій школі ім’я Сергія Остапенка з встановленням меморіальної дошки та встановлення в с. Троянів пам’ятника Сергію Остапенку.

Організатор громадського обговорення:

Новогуйвинська селищна рада, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності, староста с. Троянів.

Найменування вулиці, що пропонується для перейменування

Вулиця Войтицького в с. Троянів, Житомирський район, Житомирська область.

Суб’єкт подання пропозиції, з приводу якої проводяться громадські обговорення

Староста с. Троянів, Білеуш Микола Іванович.

Строк, місце, час проведення громадського обговорення:

Датою проведення громадських слухань визначити 28.01.2022 року о 15год. 00 хв.

Місце проведення громадських слухань – приміщення старостату за адресою: вул. Войтицького, буд. № 16, с. Троянів, Житомирський район, Житомирська область.

Акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників:

Вхід вільний.

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень)

Пропозиції (зауваження) подаються до 28 січня 2021 року.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності (вул. Дружби Народів, 5 смт. Новогуйвинське, Житомирський район, Житомирська область, електронна пошта: novoguyvinske_zhkh@ur.net) та староста с. Троянів Білеуш Микола Іванович (вул. Войтицького, с. Троянів, Житомирський район, Житомирська область, електронна пошта: trojanivrada@gmail.com )

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Білеуш Микола Іванович, староста с. Троянів.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Результати проведення громадського обговорення будуть опубліковані на офіційному сайті Новогуйвинської селищної ради (novoguivinsk-rada@ukr.net) до 29 січня 2021 року.