Запрошуємо на урочисте відкриття

Дата: 11.01.2022 09:23

14 січня 2021 року об 11:00 відкриття оновленого центру надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради!

Ефективно, зручно, прозоро, доступно, зрозуміло та віднині КОМФОРТНО можна отримати адміністративні послуги у Новогуйвинській територіальній громаді.

З 14 січня 2021 року здійснюватиме свою роботу Центр надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради у новому форматі за принципом відкритого простору за адресою: смт Новогуйвинське вул Дружби народів, 5.

ЦНАП надає 152 адміністративні послуги для 24 000 мешканців громади та інших громадян, серед яких реєстрація бізнесу, земельні та майнові питання, виписки та витяги, звернення, реєстрація місця проживання, послуги соціального характеру. В подальшому передбачається збільшення переліку послуг, в тому числі онлайн.

ЦНАП це місце, де можна отримати якісно та швидко найнеобхідніші послуги у комфортних умовах.