№930 Про надання згоди на прийняття у комунальну власність закінченого будівництвом об’єкта «Амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом по вул. Шкільна, 5-б у с. Сінгури, Житомирського району Житомирської області- будівництво»

Дата: 30.12.2021 10:39

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №930

(двадцять перша сесія восьмого скликання)

від  «24» грудня 2021 р.

Про надання згоди на прийняття

у комунальну власність закінченого

будівництвом об’єкта «Амбулаторія

на 1-2 лікаря з житлом по вул. Шкільна, 5-б

у с. Сінгури, Житомирського району

Житомирської області- будівництво»

Керуючись статтями  26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації від 14.12.2021 № 031-4627 щодо передачі з балансу понесених витрат на будівництво об’єкта  «Амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом по вул. Шкільна, 5-б у с. Сінгури, Житомирського району Житомирської області – будівництво», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 22.12.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на прийняття у комунальну власність Новогуйвинської територіальної громади в особі Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, Житомирської області закінченого будівництвом об’єкта «Амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом по вул. Шкільна, 5-б у с. Сінгури, Житомирського  району Житомирської області- будівництво» (замовник з будівництва об’єкта - Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації).

2. Надати Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації представників до складу комісії з питань приймання передачі об’єкта, зазначеного в пункті 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                                    Олександр ЛОВИНЮК