№929 Про надання дозволу КП «Благоустрій громади» селищної ради на списання транспортних засобів

Дата: 30.12.2021 10:38

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 929

(двадцять перша сесія восьмого скликання)

від «24» грудня 2021р.

Про надання дозволу

КП «Благоустрій громади» селищної ради

на списання транспортних засобів

Керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним кодексом України, Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з  метою впорядкування  використання майна комунальної власності селищної ради та враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії  селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 22.12.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати комунальному підприємству  «Благоустрій громади» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на списання транспортних засобів у встановленому законодавством порядку, які закріплені за ним на праві оперативного управління та балансі і належать до комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, як таких, що непридатні для подальшої експлуатації, згідно з актами на списання, що додаються.

1. Комунальному підприємству  «Благоустрій громади» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області списання здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар селищної ради                                                       Олександр ЛОВИНЮК