№922 Про списання безнадійної заборгованості ліквідованого банку «Україна»

Дата: 30.12.2021 10:27

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №922

(двадцять перша сесія восьмого скликання)

від  «24» грудня 2021 р.

Про списання безнадійної заборгованості
ліквідованого банку «Україна»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним та Бюджетним кодексами України, наказами Міністерства фінансів України № 879 від 02.09.2014 «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань» (зі змінами та доповненнями), № 1219 від 29.12.2015 «Про порядок застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі», №372 від 02.04.2014 «Про затвердження Порядку бухгалтерського обліку окремих активів та зобов'язань бюджетних установ та внесення змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ», листом Національного банку України від 16.04.2009 № 44-012/4506 «Про виключення банку «Україна» з Державного реєстру банків», враховуючи висновки постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів від 22.12.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Визнати безнадійною заборгованість в сумі 41918,21 грн (сорок одна тисяча дев’ятсот вісімнадцять грн 21 коп.) за загальним фондом та в сумі 73358,76 грн (сімдесят три  тисячі триста п’ятдесят вісім грн 76 коп) за спеціальним фондом, що утворилась в селищному бюджеті Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, в 2001 році по коштам селищного бюджету за ліквідованим Акціонерним комерційним агропромисловим банком «Україна», термін позовної давності якої минув.

2.  Управлінню фінансів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області списати безнадійну заборгованість ліквідованого Акціонерного комерційного агропромислового банку «Україна» в сумі 41918,21 грн (сорок одна тисяча дев’ятсот вісімнадцять грн 21 коп.) за загальним фондом та в сумі 73358,76 грн (сімдесят три  тисячі триста п’ятдесят вісім грн 76 коп) за спеціальним фондом.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради  з питань планування, бюджету та фінансів.

Секретар ради                                                       Олександр ЛОВИНЮК