№917 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Новогуйвинської селищної ради за межами населених пунктів у власність гр. Аврамчуку О.О.

Дата: 30.12.2021 10:21

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 917

(двадцять перша сесія восьмого скликання)

від  «24» грудня 2021р.

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого

селянського господарства на території

Новогуйвинської селищної ради за

межами населених пунктів

у власність гр. Аврамчуку О.О.

Керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року, №1423-ІХ, статтями 12, 35, 116, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 22.12.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.   Надати гр. Аврамчуку Олександру Олександровичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,35 га для ведення особистого селянського господарства на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, Житомирської області за межами населеного пункту с. Головенка (колишньої Головенської сільської ради).

2. Рекомендувати гр. Аврамчуку О.О. звернутися до суб’єктів господарювання, які є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, замовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та подати на розгляд та затвердження до чергової сесії селищної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар  ради                                                               Олександр ЛОВИНЮК