№911 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки

Дата: 30.12.2021 09:50

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 911

(двадцять перша сесія восьмого скликання)

від  «24» грудня 2021р.

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

та передачу в оренду земельної ділянки

Розглянувши клопотання Пономарьової Катерини Іванівни про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,22 га для ведення особистого селянського господарства (01.03) на території Новогуйвинської селищної ради (колишньої Сінгурівської сільської ради) Житомирського району, Житомирської області, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 12, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 22.12.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,22 га, (ділянка № 1 загальною площею 0,15 га, кадастровий номер 1822086500:03:002:0958 та ділянка № 2 загальною площею 0,07 га, кадастровий номер 1822086500:03:002:0960) для ведення особистого селянського господарства (01.03) на території колишньої Сінгурівської сільської ради, Житомирського району, Житомирської області.
  2. Передати у власність Пономарьовій Катерині Іванівні, земельну ділянку № 1 площею 0,15 га, кадастровий номер 1822086500:03:002:0958 для ведення особистого селянського господарства (01.03), яка знаходиться в межах населених пунктів на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області с. Сінгури.
  3. Передати в оренду Пономарьовій Катерині Іванівні, земельну ділянку   № 2   площею 0,07 га, кадастровий номер 1822086500:03:002:0960 для ведення особистого селянського господарства (01.03), яка знаходиться в межах населених пунктів на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області с. Сінгури.
  4. Встановити терміни дії договору оренди земельної ділянки 10 років.
  5. Встановити орендну плату за користування земельної ділянки у розмірі 12 (дванадцять) % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  6. Забовязати сторони заключити договори оренди земельної ділянки протягом 30 календарних днів від дати прийняття даного рішення.
  7. Доручити секретарю Новогуйвинської селищної ради Олександру ЛОВИНЮКУ в установленому порядку відповідно до чинного законодавства забезпечити підписання договорів оренди з Пономарьовою Катериною Іванівною.
  8. Пономарьовій Катерині Іванівні здійснити державну реєстрацію права оренди земельної ділянки, загальною площею 0,07 га для ведення особистого селянського господарства (01.03) на території Новогуйвинської селищної ради (раніше Сінгурівської сільської ради) Житомирського району, Житомирської області, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та екології Новогуйвинської селищної ради.

Секретар селищної ради                                                      Олександр ЛОВИНЮК