№ 879 Про виготовлення гербових номерних печаток та номерних кутових штампів старостам Новогуйвинської селищної ради

Дата: 24.12.2021 15:03

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 879

( дев’ятнадцята сесія восьмого скликання)

від  «17» грудня  2021 року

Про виготовлення гербових номерних

печаток та номерних кутових штампів

старостам Новогуйвинської селищної

ради

З метою належного надання адміністративних послуг на всій території об’єднаної територіальної громади Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» від 14.07.2021 №1638-ІХ, «Про нотаріат», «Про адміністративні послуги»,  іншими законодавчими та нормативними документами,  враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 №55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», рішення чотирнадцятої сесії восьмого скликання від 12.10.2021 №640 «Про утворення старостинських округів Новогуйвинської територіальної громади», враховуючи  висновки та рекомендації  спільного засідання постійних комісій  селищної ради з питань   житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та  інвестиційної діяльності, з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності та з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 15.12.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити описи гербових печаток і кутових штампів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (додається).

2. Виготовити гербові печатки і кутові штампи з №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10 по старостинських округах згідно затверджених описів:

1) №1 – Гуйвинський старостинський округ;

2) №2 – Озерненський старостинський округ;

3) №3 – Глибочанський старостинський округ;

4) №4 – Рудня-Городищенський старостинський округ;

5) №5 – Троянівський старостинський округ;

6) №6 – Головенківський старостинський округ;

7) №7 – Сінгурівський старостинський округ;

8) №8 – Пряжівський старостинський округ;

9) №9 – Озерянківський старостинський округ;

10) №10 – Вертокиївський старостинський округ.

3. Додаткові гербові печатки і кутові штампи видаються:

1) №1 – старості Гуйвинського старостинського округу;

2) №2 – старості Озерненського старостинського округу;

3) №3 – старості Глибочанського старостинського округу;

4) №4 – старості Рудня-Городищенського старостинського округу;

5) №5 – старості Троянівського старостинського округу;

6) №6 – старості Головенківського старостинського округу;

7) №7 – старості Сінгурівського старостинського округу;

8) №8 – старості Пряжівського старостинського округу;

9) №9 – старості Озерянківського старостинського округу;

10) №10 – старості Вертокиївського старостинського округу.

4. Персональну відповідальність за збереження та цільове використання гербових печаток і кутових штампів покласти на старост Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

5. Ведення журналу обліку та видачі гербових номерних печаток та номерних кутових штампів доручити особі, відповідальній за облік та використання гербових печаток селищної ради та виконавчого комітету.

6. Запровадити гербові номерні печатки та номерні кутові штампи по старостинських округах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області з 01.01.2022.

7. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2022 р. рішення виконавчого комітету селищної ради від 28.01.2021р. №22 «Про використання номерних  кутових штампів та гербових печаток старостами Новогуйвинської селищної ради».

8. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлану САДОВСЬКУ.

Секретар ради                                                                  Олександр ЛОВИНЮК

рішенням 19  сесії восьмого

скликання Новогуйвинської селищної

ради від 17.12.2021р. № 879

О П И С

гербових печаток

Новогуйвинської селищної ради Житомирського району

з № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10

Гербова печатка № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10 Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області має форму правильного кола діаметром 45 мм, краї печатки обрамлено подвійним бортиком. У центрі печатки знаходиться Державний Герб України під ним напис: «№1 Гуйвинський старостинський округ; «№2 Озерненський старостинський округ; «№3 Глибочанський старостинський округ; «№4 Рудня-Городищенський старостинський округ; «№5 Троянівський старостинський округ; «№6 Головенківський старостинський округ; «№7 Сінгурівський старостинський округ; «№8 Пряжівський старостинський округ; «№9 Озерянківський старостинський округ; «№10 Вертокиївський старостинський округ».

По зовнішньому колу від зовнішнього обрамлення зліва направо у верхньому рядку розміщується напис «* Україна * Новогуйвинська селищна   рада *», у нижньому рядку розміщується напис «* Житомирського району Житомирської області *».

Для печатки використовується штемпельна фарба синього (фіолетового) кольору.

О П И С

кутових штампів

Новогуйвинської селищної ради Житомирського району

з № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10

Кутовий штамп № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10 Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області має прямокутну форму розміром 60 мм на 40 мм.

У лівому верхньому куті розміщується номер штампу (від 1 до 10) та зліва направо центровим способом розміщується напис: Україна, Новогуйвинська селищна рада Житомирського району Житомирської області,  назва старостинського округу, місцезнаходження селищної ради: 12441, Житомирська область, Житомирський район, смт Новогуйвинське, вул.Дружби Народів, буд. № 5, вих. №_________  від _____________ 20 ___ року.

Для кутового штампу використовується штемпельна фарба синього (фіолетового) кольору.