№ 874 Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

Дата: 24.12.2021 14:35

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 874

(дев’ятнадцята сесія восьмого скликання)

від  «17» грудня 2021р.

Про відмову у наданні дозволу

на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

у власність громадянам

Розглянувши заяви громадян  про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність,   керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 3, 5, 46-1, 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 16.12.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити наступним громадянам у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, згідно додатку.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар селищної ради                                                Олександр ЛОВИНЮК

до рішення 19 сесії 8-го скликання

Новогуйвинської селищної ради від 17.12.2021р.  № 874

СПИСОК

громадян, яким відмовлено у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

ПІБ (назва юридичної особи)

Орієнтовна площа земельної ділянки (га)

Бажане місце розташування земельної ділянки

Цільове призначення земельної ділянки

Причина залишення заяви (клопотання) без задоволення

Ігор Казимирович

На території Новогуйвинської селищної ради в смт Новогуйвинське

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

Громов

Для ведення особистого селянського господарства

В зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів ( ч.7 ст.118  Земельного кодексу України). Землі лісового фонду.

Шаповаленко

Міщук

Олександр Дмитрович

Для ведення особистого селянського господарства

В зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів ( ч.7 ст.118  Земельного кодексу України). Бажана земельна ділянка є спільною частковою власністю співвласників земельних часток (паїв).

Володимир Костянтинович

Для ведення особистого селянського господарства

В зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів ( ч.7 ст.118  Земельного кодексу України). Бажана земельна ділянка є спільною частковою  власністю співвласників земельних часток (паїв).

Маслова

Дар’я Андріївна

Маслова

Марія Миколаївна

Безносюк

Микола Васильович

Для ведення особистого селянського господарства

В зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів ( ч.7 ст.118  Земельного кодексу України). Бажана земельна ділянка є спільною частковою власністю.

Безносюк

Ніна Сергіївна

Іван Костянтинович

Олена Іванівна

Міщук

Аліна Леонідівна

Маслов

Андрій  Степанович

Сагай

На території Новогуйвинської селищної ради в с. Пряжів

Право приватизації згідно закону використано (ст.121  Земельного кодексу України).

Сагай

Бойчук

Ірина   Аріївна

На території Новогуйвинської селищної ради в смт Гуйва

Прибиш

Сергій Олександрович

На території Новогуйвинської селищної ради в с. Пряжів

Для будівництва і обслуговування будівель торгівлі

В зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів ( ч.7 ст.118  Земельного кодексу України). Бажана земельна ділянка перебуває у власності інших громадян.

Дверник

Володимир Михайлович

Складановська

Валентина Миколаївна

На території Новогуйвинської селищної ради в с. Вертокиївка

Для індивідуального садівництва

Бажана земельна ділянка є ділянкою для обслуговування будівель, що перебувають на балансі селищної ради.

Ярошенко

Наталія Миколаївна

На території Новогуйвинської селищної ради в СТ «Трудівник»

Для ведення особистого селянського господарства

Не має підстав для надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, у зв’язку з тим, що на земельній ділянці побудований садовий будинок з господарськими будівлями, власником якого є інша особа (померла), згідно довідки голови СТ «Трудівник».

Шапоренко

Наталія Борисівна

1,2

На території Новогуйвинської селищної ради за межами села Глибочок

Ігор  Казимирович

Для ведення особистого селянського господарства

В зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів ( ч.7 ст.118  Земельного кодексу України). Бажана земельна ділянка є земельною часткою (паєм).

Левківський

Анатолій Володимирович

Ігор  Казимирович

Приходченко