№ 871 Про відмову у затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Масенюку А.В.

Дата: 24.12.2021 14:26

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 871

(дев’ятнадцята сесія восьмого скликання)

від  «17» грудня 2021р.

Про відмову у затвердженні

проекту землеустрою, щодо відведення

земельної ділянки у власність

для ведення особистого селянського господарства

гр. Масенюку А.В.

Розглянувши заяву гр. Масенюка Андрія Віталійовича   про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, відповідно до витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 14.06.2021 року № НВ-6114718702021, керуючись   ст. 26, Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 79-1, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 186, 186-1 Земельного кодексу України,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 16.12.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Відмовити гр. Масенюку Андрію Віталійовичу у затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,9676 га, кадастровий номер 1822086200:01:000:1671, відповідно до витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 14.06.2021 року № НВ-6114718702021, у зв’язку з невідповідністю площі земельної ділянки зазначеної в проекті землеустрою та витязі з  Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

2. Рекомендувати Масенюку Андрію Віталійовичу привести у відповідність до норм чинного законодавства витяг з  Державного земельного кадастру про земельну ділянку, та повторно звернутись до Новогуйвинської селищної ради з метою затвердження проекту землеустрою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар ради                                                                 Олександр ЛОВИНЮК