В Новогуйвинській територіальній громаді відбувся захід до Дня Святого Миколая
День Святого Миколая – перше зимове свято, на яке з нетерпінням і великими сподіваннями чекають як діти, так і дорослі.
Саме тому, 20 грудня 2021 року в будинку культури смт Новогуйвинське, відбулося яскраве, новорічне, казкове дійство "Great New Year's quest" ("Великі Новорічні пошуки"). Чимало малечі та дорослих зібралося в очікуванні новорічного дива та казкових гостей.
З вітальними словами та щирими побажаннями до присутніх звернулися заступники Новогуйвинського селищного голови Тетяна ПАРФЕНТІЄВА та Віталій СОРОКА, які побажали всій громаді здоров’я, щастя, доброї долі, миру, злагоди, успіхів, здійснення мрій і піднесеного настрою.
Впродовж дійства діти веселились, танцювали та отримали подарунки від Новогуйвинської територіальної громади.
Завітав на свято до малечі і головний гість програми – Святий Миколай. Саме він разом з казковими героями: зимовою королевою, ялинкою та сніговичком дарували діткам солодкі подарунки, магічні враження та головне - хороший настрій!
Концертну програму присутнім подарували учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури та творчості» Новогуйвинської селищної ради.
Тож нехай торжествує добро, а ця зима принесе в кожну оселю велике людське щастя! Божої благодаті, злагоди і добра в кожен дім, щоб діти росли здорові, щасливі і їхні мрії обов’язково здійснилися.