В Новогуйвинській територіальній громаді відбувся захід до Дня Святого Миколая

Дата: 21.12.2021 09:59

Фото без опису  Фото без опису

День Святого Миколая – перше зимове свято, на яке з нетерпінням і великими сподіваннями чекають як діти, так і дорослі.

Саме тому, 20 грудня 2021 року в будинку культури смт Новогуйвинське, відбулося яскраве, новорічне, казкове дійство "Great New Year's quest" ("Великі Новорічні пошуки"). Чимало малечі та дорослих  зібралося в очікуванні новорічного дива та казкових гостей.

Фото без опису  Фото без опису

З вітальними словами та щирими побажаннями до присутніх звернулися заступники Новогуйвинського селищного голови Тетяна ПАРФЕНТІЄВА та Віталій СОРОКА, які побажали всій громаді  здоров’я, щастя, доброї долі, миру, злагоди, успіхів, здійснення мрій і піднесеного настрою.

Фото без опису  Фото без опису

Впродовж дійства діти веселились, танцювали та отримали подарунки від Новогуйвинської територіальної громади.

Фото без опису  Фото без опису

Завітав на свято до малечі і головний гість програми – Святий Миколай. Саме він разом з казковими героями: зимовою королевою, ялинкою та сніговичком дарували діткам солодкі подарунки, магічні враження та головне - хороший настрій!

Фото без опису  Фото без опису

Концертну програму присутнім подарували учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури та творчості» Новогуйвинської селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису

Тож нехай торжествує добро, а  ця зима принесе в кожну оселю велике людське щастя! Божої благодаті, злагоди і добра в кожен дім,  щоб діти росли здорові, щасливі і їхні мрії обов’язково здійснилися.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису