Миколая всі чекають…

Дата: 20.12.2021 09:08

День Святого Миколая – найочікуваніше свято для усіх дітей. Вони з нетерпінням чекають його настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів.

Щоб принести жаринку казковості, порадувати та привітати учнів з цим прекрасним святом у Новогуйвинській гімназії були заплановані та проведені святкові заходи «Миколай до нас іде», «По Україні з краю в край ходить Святий Миколай», квест «Святий Миколай враз до нас завітай» та усний журнал «Історія свята Святого Миколая». За традицією святкову атмосферу створили Святий Миколай та його онука, які вразили учнів своїми чарівними образами та харизмою.

День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі і неприємності і згадати просту думку про те, що чудеса стаються скрізь і постійно. Нехай Миколай Чудотворець дарує всім радість, щастя і довголіття, а також мирного неба та благополуччя!