Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 15.12.2021 13:55

Відповідно до Положення про комісію з питань захисту прав дитини затвердженою рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної  ради від 20.05.2021 року № 156 під головуванням Подорожної Т. Л. 13.12.2021 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули 9 питань:

1. Про надання висновку про доцільність призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування

2. Про надання висновку щодо визначення місця проживання дітей.

3. Про надання статусу дитини-сироти.

4.  Про надання дозволу на укладання договору щодо поділу спадкового майна та оформлення спадщини від імені малолітньої дитини.

5.  Про надання дозволу на укладання та підписання договору про об’єднання та визначення часток в рівних частках кожному.

6. Про надання дозволу на укладання та підписання договору дарування будинку та земельної ділянки від імені малолітньої дитини.

7. Про надання дозволу на укладання та підписання договору купівлі-продажу квартири від імені неповнолітньої дитини.

8. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

9. Про розгляд висновків про стан утримання навчання та виховання дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників.

Після розгляду заяв та документів, членами комісії було проведено співбесіди з заявниками та прийняті рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.