№ 830 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Перегуді І.І.

Дата: 15.12.2021 10:18

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 830

(вісімнадцята сесія восьмого скликання)

від «09» грудня 2021року

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в оренду

гр. Перегуді І.І.

Розглянувши заяву громадянки Перегуди Ірини Ігорівні щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись статтями п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12,93,116,122,124 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України “Про землеустрій”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 08.12.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Перегуді Ірині Ігорівні орієнтовною площею 0,02 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), яка знаходиться на території с.Троянів, вул. Житомирська, 35 Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області в межах населеного пункту.

2. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком Замовника.

3. Замовнику надати до селищної ради погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для затвердження його на сесії селищної ради та подальшого оформлення права оренди на земельну ділянку.

Секретар селищної ради                                                    Олександр ЛОВИНЮК