№ 816 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПП «Глибочанське-ОСМВ» та передача в оренду земельних ділянок

Дата: 15.12.2021 09:34

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 816

(вісімнадцята сесія восьмого скликання)

від «09» грудня 2021року

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

ПП «Глибочанське-ОСМВ»

та передача в оренду земельних ділянок

Керуючись статтями 26, 60 пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положен Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 121, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», розглянувши клопотання директора ПП «Глибочанське-ОСМВ» Оржехівської О.В., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 08.12.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок        ПП «Глибочанське-ОСМВ», площею-3,3619 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01), які знаходяться на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області за межами населеного пункту колишньої Глибочанської сільської ради.
  2. Передати в оренду ПП «Глибочанське-ОСМВ» земельні ділянки, загальною  площею 3,3619 га для ведення особистого селянського господарства (01.01) на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, Житомирської області, згідно додатку.
  3. Встановити термін дії договорів оренди земельних ділянок 49 років.
  4. Встановити орендну плату за користування земельними ділянками у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  5. Зобовязати сторони укласти договори оренди земельних ділянок протягом 30 календарних днів від дати прийняття даного рішення.
  6. Доручити секретарю Новогуйвинської селищної ради Олександру ЛОВИНЮКУ в установленому порядку відповідно до чинного законодавства забезпечити підписання договорів оренди з ПП «Глибочанське - ОСМВ».
  7. Приватному підприємству «Глибочанське - ОСМВ» здійснити державну реєстрацію права оренди земельних ділянок, загальною площею 3,3619 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01), відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та екології Новогуйвинської селищної ради.

Секретар селищної ради                                                      Олександр ЛОВИНЮК

до рішення18 сесії 8 скликання

Новогуйвинської селищної ради

від 09.12.2021р. № 816