№ 808 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), з правом передачі в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) СТОВ «Ліщинське»

Дата: 15.12.2021 09:18

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №808

(вісімнадцята сесія восьмого скликання)

від «09» грудня  2021року

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості),

з правом передачі в оренду нерозподілених

(невитребуваних) земельних часток (паїв)

СТОВ «Ліщинське»

Розглянувши клопотання директора СТОВ «Ліщинське» про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з правом передачі в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв)  в оренду загальною площею 59,7146 га для ведення особистого селянського господарства (01.03) на території колишньої Сінгурівської сільської ради Житомирського району, Житомирської області, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 12, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 08.12.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) загальною площею 59,7146 для ведення особистого селянського господарства (01.03) на території Новогуйвинської селищної ради (колишньої Сінгурівської сільської ради) Житомирського району, Житомирської області.
  2. Передати в оренду СТОВ «Ліщинське» земельні ділянки нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) загально  площею 10,3668 га до моменту отримання власником (спадкоємцем) відповідних документів на право власності на нерухоме майно (земельну ділянку), але не більше 7 років, на території Новогуйвинської селищної ради (колишньої Сінгурівської сільської ради) Житомирського району, Житомирської області, згідно додатку.
  3. Встановити термін дії договорів оренди земельних ділянок 7 років.
  4. Встановити орендну плату за користування земельними ділянками у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  5. Зобовязати сторони заключити договори оренди земельних ділянок протягом 30 календарних днів від дати прийняття даного рішення.
  6. Доручити секретарю Новогуйвинської селищної ради Олександру ЛОВИНЮКУ в установленому порядку відповідно до чинного законодавства забезпечити підписання договорів оренди з СТОВ «Ліщинське».
  7. СТОВ «Ліщинське» здійснити державну реєстрацію права оренди земельних ділянок, загальною площею 10,3668 га. для ведення особистого селянського господарства (01.03) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) на території Новогуйвинської селищної ради (раніше Сінгурівської сільської ради) Житомирського району, Житомирської області, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та екології Новогуйвинської селищної ради.

Секретар селищної ради                                                      Олександр ЛОВИНЮК

до рішення 18 сесії 8 скликання

Новогуйвинської селищної ради

від 09.12.2021р. № 808