Дата: 15.12.2021 09:06

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 802

(вісімнадцята  сесія восьмого скликання)

від “09” грудня  2021року

Про внесення змін у рішення 5-ої сесії

8-го скликання № 119

від 16 березня 2021 року

Новогуйвинської селищної ради

«Про затвердження технічної

документації  із землеустрою

щодо встановлення (відновлення)

меж земельної  ділянки в натурі

(на місцевості)  та передачу у власність

земельної ділянки гр. Гладун О.П.»

Керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 33, 116, 118, 120, 121  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 08.12.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  В зв’язку із зміною прізвища  Гладун  Ольги Павлівни, згідно свідоцтва про шлюб, актовий запис № 1490 від 30 жовтня 2020 року виданого Житомирським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) на Роговську Ольгу Павлівну,   п.2 рішення №119 від 16 березня 2021року викласти у наступній редакції:

«Передати  у  власність гр. Роговській Ользі Павлівні  земельну ділянку площею 3,3481 га, кадастровий номер 1822086500:05:000:0993, для ведення особистого селянського господарства (01.03), яка знаходиться  на території Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району, Житомирської області за межами населених пунктів».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар ради                                                                 Олександр ЛОВИНЮК