№ 787Про надання  згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Новогуйвинської селищної територіальної громади

Дата: 15.12.2021 08:32

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 787

(вісімнадцята  сесія восьмого скликання)

від «09» грудня 2021 року

Про надання  згоди на безоплатне прийняття

майна з державної власності у комунальну

власність Новогуйвинської селищної

територіальної громади

Відповідно до статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» №280/97-ВР від 21.05.1997 р., Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» №147/98-ВР від 03.03.1998 р., Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування  центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» №943-ІХ від 03.11.2020 р., постанови Кабінету Міністрів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» №1482 від 21.09.1998 р.,  враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, планування та фінансів від 08.12.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на прийняття майна з державної власності у комунальну власність Новогуйвинської селищної територіальної громади від Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області згідно з додатком (Додаток №1).

2. Прийняти безоплатно від Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області (код ЄДРПОУ 38500535) у комунальну власність Новогуйвинської селищної територіальної громади майно, зазначене в додатку №1 до даного рішення.

3. Новогуйвинська селищна рада  зобов’язується використовувати майно, зазначене в додатку до даного рішення, за цільовим призначенням (з метою забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області) і не відчужувати його у приватну власність.

4. Визнати балансоутримувачем майна, вказаного в Додатку №1 до даного рішення, Центр надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (код ЄДРПОУ 44085130).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності.

Додаток

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК