№228- ОД Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 14.12.2021 11:06

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  «14» грудня 2021 р.                                                                     №228- ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради, враховуючи подані розробниками проекти рішень:

1.  Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  2.  Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 16 грудня 2021 року о 15-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.
  3.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28 січня 2021 № 1 Про затвердження Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Новогуйвинської селищної  ради Житомирського району Житомирської області.
  2. Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 21.10.2021 №334.
  3. Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету  Новогуйвинської селищної ради від 15.07.2021 № 212.
  4. Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від  28.01.2021 № 4 «Про створення  Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області».
  5. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради.
  6. Про внесення змін до складу житлової комісії  при виконавчому комітеті  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району  Житомирської області.
  7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Новогуйвинської  селищної ради Житомирського району  Житомирської області від 22 липня 2021 № 233 «Про створення комісії щодо організації оздоровлення та відпочинку  дітей  та затвердження Положення про комісію».
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17 червня 2021 № 183 «Про затвердження складу постійно діючої комісії з питань  поводження з безхазяйними відходами на території Новогуйвинської селищної ради».
  9. Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 10.06.2021 №161 «Про постійно діючу  Комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів  від системи (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання  гарячої води Новогуйвинської селищної ради».
  10. Про встановлення  скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для КП «Озерне».
  11. Про встановлення скоригованих тарифів  на послуги з постачання теплової енергії для споживачів смт Новогуйвинське.
  12. Про встановлення вартості харчування в закладах  дошкільної  освіти Новогуйвинської селищної ради   на 2022 рік.
  13. Про встановлення вартості харчування в загальноосвітніх закладах  освіти Новогуйвинської селищної ради  на 2022 рік.
  14. Про організацію укриття населення  Новогуйвинської територіальної  громади на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій.
  15. Про затвердження Плану заходів щодо  покращення стану утримання фонду  захисних споруд цивільного захисту.
  16. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
  17. Про надання дозволу  на приватизацію квартири (гр. Комісарчук Л.П., Комісарчук Р.В.).
  18. Про надання дозволу  на приватизацію квартири (гр. Лисак Н.П., Лисак В.А.).
  19. Про надання дозволу  на приватизацію квартири (гр. Старовойт Н.Г.).
  20. Про переведення садового будинку у жилий гр. Зігрюк К.О.
  21. Про переведення садового будинку у жилий гр. Коваль Н.В.
  22. Про переведення садового будинку у жилий гр. Малиновської Т.І.
  23. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 22.07.2021 № 235  «Про надання дозволу щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води».
  24. Питання опіки та піклування.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення:
  • оприлюднити  на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради це розпорядження та оголошення про скликання чергового засідання виконавчого комітету із орієнтовним порядком денним засідання;
  • повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  У зв’язку недопущенням поширення на території України коронавірусу COVID-19 та з обмеженнями, запровадженими Кабінетом Міністрів України (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” зі змінами), засідання виконавчого комітету провести з дотриманням карантинних норм.

1.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами Подорожну Т.Л.

Секретар ради                                                                                   О. ЛОВИНЮК