Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології

Дата: 08.12.2021 17:40

Фото без опису  Фото без опису

У ході підготовки до пленарного засідання позачергової 18 сесії селищної ради 08 грудня 2021 року відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології під головуванням депутата селищної ради Ігоря Зайця.

У роботі комісій взяли участь: секретар селищної ради Олександр ЛОВИНЮК, заступники селищного голови Тетяна ПАРФЄНТІЄВА, Світлана САДОВСЬКА та Віталій СОРОКА, старости сіл громади, депутати селищної ради, працівники селищної ради.

Члени постійної комісії обговорили й опрацювали 47 питань порядку денного.

Депутати погодили  затвердження детальних планів території земельних ділянок,надання дозволів на розробку детальних планів, передачу земельних ділянок в оренду, припинення права користування земельними ділянками, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) жителям Новогуйвинської  територіальної громади та затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

За результатами засідання депутати рекомендували внести проєкти рішень  на розгляд позачергової 18 сесії селищної ради, яка відбудеться 09 грудня 2021 року.

Фото без опису  Фото без опису