Відбулося засідання круглого столу "Ні насиллю"

Дата: 08.12.2021 16:21

Фото без опису  Фото без опису

В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» 08 грудня 2021 року в приміщенні Новогуйвинського будинку культури відбулось засідання «круглого столу» «Ні насиллю!» за участі заступника Новогуйвинського селищного голови, депутата Житомирської обласної ради Тетяни Парфентієвої, представників управління соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації, відділу соціального захисту та охорони здоров’я, КУ «Центр надання соціальних послуг» , служби у справах дітей Новогуйвинської селищної ради, органів поліції. У робочій атмосфері присутні обговорили питання привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства питань подолання та попередження насилля в сім’ях, підвищення рівня обізнаності населення щодо можливості отримати допомогу, опрацювали алгоритми взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії насиллю в сім’ї,  у випадках звернення з приводу домашнього насильства.

Підсумком зустрічі було визначення того, що домашнє насильство це не особиста справа окремої родини, а проблема, що потребує загальної уваги та вирішення суспільством в цілому.

Фото без опису  Фото без опису