Про підсумки заочного інтелектуальнго конкурсу «Мирний космос».

Дата: 02.12.2021 10:59

Безмежний, фантастичний, загадковий — такий далекий і водночас такий близький, такий рідний і водночас такий чужий, космос вабить нас, надихає та спонукає ніколи не зупинятися, досліджувати простір навколо нас, ставити складні запитання та шукати відповіді, мріяти про відкриття нових світів і вірити в існування чогось справді несподіваного.

30.11.2021 відбувся захист робіт ХХІІ обласного інтелектуального конкурсу «Мирний космос».

Діти презентували свої творчі здобутки в напрямі «Космічні фантазії», а саме  в секціях «Журналістика» і «Література». Учасникам була надана можливість поділитися своїми напрацюваннями в сфері дослідження космічного простору, пофантазувати і здійснити подорож в найвіддаленіші куточки Всесвіту.

Учениця 9 класу Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради Рибак Олена Юріївна здобула ІІ місце в секції «Література» за написання фантастичної казки «Почесна місія Стармена».