Підведено підсумки фінального етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Дата: 01.12.2021 09:38

15 листопада 2021 року у місті Києві були підведені підсумки фінального етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».
Цьогоріч на конкурс подано 1021 робота з усіх регіонів України, крім Вінницької області. Були представлені роботи у розділах: образотворче мистецтво та поезія (вірші).
Відповідно до умов проведення конкурсу та на підставі рішення журі нагороджено дипломом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі «Поезія» (вірші) на тему «Листи на фронт» - Фоменко Вікторію, ученицю Озерненської гімназії за роботу «Ода Україні» (вчитель Нефедова Т.О.)  та дипломом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі «Образотворче мистецтво» - Жидецьку Каріну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Новогуйвинської гімназії за роботу «Я молюсь за тебе, Україно»,(вчитель Сидорук Т.В.).