№93-ОД Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 06 квітня 2021 року №39-ОД «Про комісію з надання цільової матеріальної допомоги жителям селищної ради»

Дата: 13.07.2021 09:43

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «13» липня 2021 р.                                                         № 93-ОД

Про внесення змін до розпорядження
селищного голови від 06 квітня 2021 року
№39-ОД «Про комісію з надання цільової
матеріальної допомоги жителям селищної ради»

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та в зв’язку з кадровими змінами внести зміни до складу комісії по наданню цільової матеріальної допомоги жителям селищної ради, затвердженого розпорядженням селищного голови від 06.04.2021 року №39-ОД «Про комісію з надання цільової матеріальної допомоги жителям селищної ради», виклавши склад комісії в новій редакції:

1.       Стах Василь Миколайович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова конкурсної комісії;

2.       Руцька Лариса Андріївна – начальник віддлу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради, секретар комісії;

3.       Мічуріна Ольга Юріївна – заступник начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради, секретар комісії.

Члени комісії:

4.       Подорожна Тамара Леонідівна – керуючий справами селищної ради.

5.       Мельник Олена Володимирівна – начальник управління фінансів селищної ради.

6.       Григор’єва Олена Сергіївна – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення – головний бухгалтер селищної ради.

7.       Попов Віктор Германович – депутат селищної ради

Секретар  ради                                                                      Віктор ДЄНЬГА